FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Moda Zeytin Kafe

Kadıköy Moda’da özellikle ferah bahçesiyle ilgi çeken Zeytin Kafe, keyifli hafta sonu kahvaltılarının, arkadaş buluşmalarının yeni adresi.

Kadıköy’ün en nezih semtlerinde Moda’da Kasım 2013’de açılan mekan, nitelikli bir cafeden istenen tüm beklentileri karşılıyor. Sade ve oldukça estetik ahşap ağırlıklı dekorasyonu mekana büyük bir sıcaklık katıyor. Menüsünde daha çok kahvaltı-brunch seçenekleri (Köy kahvaltısı, gözleme, tost, sandviç, pasta, börek çeşitleri) yer alan Zeytin Kafe‘de, zengin sıcak-soğuk içecek çeşitleri de menü lezzetlerine eşlik ediyor.

Köy kahvaltısında hepsi taze ve doğal reçel, peynir, zeytin, bal, tereyağı seçenekleri mevcut. Bahçe bölümü uygun havalarda sevdiklerinizle keyifli bir kahvaltı yapmak için ideal bir ortama sahip.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!