FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

M&N Cafe Brasserie

M&N Cafe İstiklal Caddesi’nin en güzel yerinde konuçlanmış, kendine has yemekleri, pastaları ve kahvesi olan; hoş müziklerle rahat bir ortam içerisinde sohbet edebileceğiniz kısacası kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir cafedir.

Girişte küçük bir salonumuz ve barımız ortada asma kat bir salonumuz ve alt katta İstiklal Caddesi’ni pencerelerimizden seyredebileceğiniz büyük ve rahat locaları olan salonumuz ve içkilerinizi hoş bir ortamda yudumluyacağınız barımız vardır.

Alt kattaki sıcak ve şirin salonumuzda hoş bir müzik eşliğinde ister dostlarınızla tatlı bir sohbette bir fincan kahve içmek, isterseniz yorucu geçen bir iş gününden sonra size sunacağımız güzel bir içkiyi yudumlayabilirsiniz.

Üst katta ise enfes ve size özel hazırladığımız yemekleri yerken yada soğuk bir kış günü bir kadeh şarap içerken İstiklal Caddesi’nin o eşsiz güzelliğine tepeden bir bakış yapabilirsiniz. Ayrıca asma katımız ise biraz sessizlik ve huzur arayanlar için

Size sunacağımız hizmetlerin kalitesini personelimizin güler yüzünden anlayacaksınız!

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!