Kafe ve Bistrolar

M&N Cafe Brasserie

M&N Cafe İstiklal Caddesi’nin en güzel yerinde konuçlanmış, kendine has yemekleri, pastaları ve kahvesi olan; hoş müziklerle rahat bir ortam içerisinde sohbet edebileceğiniz kısacası kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir cafedir.

Girişte küçük bir salonumuz ve barımız ortada asma kat bir salonumuz ve alt katta İstiklal Caddesi’ni pencerelerimizden seyredebileceğiniz büyük ve rahat locaları olan salonumuz ve içkilerinizi hoş bir ortamda yudumluyacağınız barımız vardır.

Alt kattaki sıcak ve şirin salonumuzda hoş bir müzik eşliğinde ister dostlarınızla tatlı bir sohbette bir fincan kahve içmek, isterseniz yorucu geçen bir iş gününden sonra size sunacağımız güzel bir içkiyi yudumlayabilirsiniz.

Üst katta ise enfes ve size özel hazırladığımız yemekleri yerken yada soğuk bir kış günü bir kadeh şarap içerken İstiklal Caddesi’nin o eşsiz güzelliğine tepeden bir bakış yapabilirsiniz. Ayrıca asma katımız ise biraz sessizlik ve huzur arayanlar için

Size sunacağımız hizmetlerin kalitesini personelimizin güler yüzünden anlayacaksınız!

One Reply to “M&N Cafe Brasserie”

  1. Ozan

    9 Mart cuma günü iş çıkışı kız arkadaşım ile güzel bir yemek yeme hayaliyle geldiğimiz müessesenizde duvar kenarındaki koltukta sırf yan yana oturduğumuz için uyarıldık ve bana sandalyeye oturmam saygısızca ifadeler kullanılarak adeta emredildi. Kabul etmediğimiz için sipariş bile vermeden mekanı terkettik. Kamuoyuna açık yerlerde terbiye sınırlarını aşan hareketlerde bulunulmasına biz de müsaade etmeyiz. Ama el ele bile tutuşmayan bir erkek ve bir bayanın yan yana oturamayacağı söylenerek adeta kapı dışarı edilmesi de kabul edilemez. Bu konu hakkında gerekli makamlara şikayetimi ileteceğimi bilmenizi isterim. Bu hayat görüşündeki insanlar olarak içki de satmayı bırakıp kafenizi haremlik – selamlık olarak ayırmanızı öneriyorum. Böylece hem siz sorun yaşamazsınız hem de gelen misafirler sizin bakış açınızı daha iyi anlar.

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0