FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Melekler Kahvesi (Dezanj)

Melekler Kahvesi, Scrabble, Monopol, Tabu, Pictionary, Tavla, Satranç, Domino, bahçesinde Birdirbir, Saklambaç, Topaç, Yakantop gibi oyunların oynanabildiği iki kattan oluşan bir mekan. Bir özelliği de ücretsiz fal bakılması.

2001 yılında faaliyete başlayan Dezanj, 2 katlı binasında günde ortalama 1000 kişiye hizmet veriyor. 35 çeşit oyun yelpazesi ve kahve-tarot fallarıyla kafeciliğe yani bir soluk getiren mekanda gruplara özel oda kapatılabiliyor. Üyelik sistemini getiren Dezanj`ın 250 farklı meslekten yaklaşık 14.000 üyesi bulunuyor. Kuruluşundan itibaren farklı ve güler yüzlü hizmeti benimseyen Dezanj hayır yemekleri de veriyor. Burada mekanın adıyla ilgili bir bilgi vermek gerek; “Cafe des Anges” Fransızcada “Melekler Kahvesi” demek. Mekan eskiden sadece bu adı kullanıyordu. “Des Anges” lafı da Türkçeleştirilip “Dezanj” deniyordu mekana. Ancak şimdi “Melekler Kahvesi” olarak geçiyor. Ama bu mekan eskiden beri Dezanj diye de bilindiği için bu adı da söylemeden edemiyorlar gerek işletmeciler, gerekse müşteriler…

Mönü seçenekleri arasında ıslak kek, çikolatalı kek, browni, tiramisu gibi lezzetler, sıcak ve soğuk içecekler yer alıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!