FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mavra Cafe

İstanbulun saklı güzelliklerinden olan Mavra, kapısının önündeki küçük masa ve sandalyelerle bohem Fransız cafelerini andırıyor. Köşede satılan ilginç tasarımlı eşyalarıyla, yerli ve yabancı nostaljik parçalarıyla neşeli bir mekan. Klasik müzik’ten Oldies’e, Madonna’dan Sezen Aksu’ya kadar müzik olarak güzel ne varsa dinleyebileceğiniz mekan, şık ve seçkin playlist’i ile hem dans ettiriyor, hem dinlendiriyor. Menüde çay, kahve muhabbetinin haricinde biftek, köfte, makarna gibi zengin tabaklar da var.

Cafe müdavimleri genelde bölgede yaşayanlar. Bolca yabancı komşular olduğu için de burada İstanbul’un keyfini çıkaran turistlere sık sık rastlayabilirsiniz. Butik bir kafe olan Mavra, keyif yapmak isteyenleri ve Taksim’in kalabalığından kaçıp mola vermek isteyenleri Galata’ya bekliyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!