FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Maviş Arnavutköy

Maviş Arnavutköy” daha yeni açıldı. Beş masalı, sıcacık, hoşsohbet, bol lezzet, gözlerden uzak gönüllere yakın bir mekan. Günün her saatinde nefis kahve, ev yapımı pasta, kurabiye, çörek; sabahları “Özel Maviş Kahvaltısı”, öğle saatlerinde ise hergün değişen menüsü ve taptaze yemekleriyle hizmetinizde.

Butik bir cafe-restaurant olan “Maviş Arnavutköy”; her yemeğin yöresel tatlarla zenginleştiği özel menüsüyle konuklarına bir lezzet serüveni yaşatıyor. Damak tadı gelişmiş olanlara, yenilikleri sevenlere, yöreye özgü tatları günümüz anlayışıyla yeniden yorumluyor.

Öğle saatlerinde ev sızması zeytinyağı ile yapılan yemeklerle sofrasını donatan mekan, hafta sonları yine yöresel peynirler, ev yapımı reçeller, közlenmiş sebzeler, özel Maviş ekmekleriyle nefis bir kahvaltı keyfi yaşatıyor. Günün her saati ise taze kahve ve çay yanında fırından yeni çıkmış pastalar, kurabiyeler, tartlar sizi bekliyor.

Arnavutköy Rum Kilisesi meydanında sinematografik ve hoş bir atmosferde misafirlerini ağırlayan “Maviş Arnavutköy”; özel davetlere, özel kutlamalara, özel grup ve toplantılara da ev sahipliği yapıyor. Ayrıca iki saat önceden haber verdiğinizde size özel siparişlerinizi de hazırlıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!