FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Dünya Mutfağı

Living Room

Living Room, dostlarımızla keyifli anları paylaştığımız, bize ait bir mekan. Living Room’da acıktığımızda dilediğimiz gibi karnımızı doyurabildiğimiz bir mutfağımızın olduğu; yalnız kalmak istediğimizde bize sığınak olan bir mekan.

Living Room’da çiseleyen yağmurun sesine kulak verip, okuduğunuz kitabın derinliklerinde kaybolabilirsiniz. Hayran olduğunuz bir sanatçıyı evinizin salonunda dinler gibi dinleyip, kadehinizdeki içkiden bir yudum alırken, müziğin ruhuyla kol kola dolaşabilirsiniz. Bir tiyatro oyununu sanki içindeymişçesine izlerken, hayatı ve içindeki kendinizi seyredebilirsiniz. Dilerseniz dostlarınızla buluşup gündelik hayatın tüm sorumluluklarını dışarıda bırakarak kendinizi partinin eğlencesine bırakabilirsiniz. Bir yazar, şair ya da bir bilim adamıyla hayata dair fikirleri ve renkleri paylaşabilirsiniz.

Living Room’da anlamlı, neşeli ve keyifli anları çoğaltmak için yapabileceğiniz çok şey var. Burası, sevdiklerimizle bizim için özel olan her anı birlikte kutladığımız, sanatsal, kültürel, bilimsel ve sosyal anlamda bize değer katan her şeyi yaşadığımız,arka bahçedeki ağacın üstüne yaptığımız kulüp evimiz. Varoluş nedenini sözlere sığdıramayacağımız, yaşanarak anlam bulacak olan; hep hayal ettiğimiz, hep özendiğimiz, bizim ona onun bize ait olmasını istediğimiz, herkesin bildiği ve herkese açık olan ama aslında hep gizli olan yere, “Living Room”a hoş geldiniz!