FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

K.V.

K.V.’ye yolunuz düşerse içerde değil dışarıda yani Tünel Geçidi’nin kim kime dum duma ortamında oturmak makbul. Ancak iç mekânda da gayet sıcak bir atmosfer yaratmayı becermişler, kötü tarafı biraz sıkış tıkış olması. Pazarları açık büfe kahvaltı etmek, sıcak yaz günlerinde gazeteleri yayıp keyif yapmak ve soğuk bir şeyler içmek için ideal. Geceleri de caz müziği ve ışıklar sayesinde aşk böcekleri için biçilmiş kaftan bir ortama dönüşüyor. Ancak yemekleri, kafe yemeği kalitesinin ötesine geçemiyor maalesef (örneğin noodle’ları basbayağı spagetti kıvamında). Alkollü içkiler mevcut. Renkli top ışıkların altında bir masaya denk gelirseniz, fotoğraf çekmelisiniz. Tatlılardan portakallı çikolatalı kek muazzam. Cuma, cumartesi vokalli caz (21.00’de başlayıp 01.00’e dek sürüyor); pazartesi, salı, çarşamba, perşembe günleri (20.30’da başlıyor) ise sadece piyano dinletisi oluyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!