FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

İlya Cafe

2 çocukluk arkadaşı Arzu ve Ayşe’nin Kuzguncuk’taki mekanı İlya, tek masası ve tarihi dokusuyla sıradışı bir kafe. Hayatları bir noktada ayrılsa da sonra tekrardan buluşmuş Arzu ile Ayşe ve iki kafadar çocukluklarından kalma hayallerini, anılarını bugün bir kafede gerçekleştirmeye karar vermiş. Çocukluklarında tadını ve kokusunu unutamadıkları domatesleri aşırdıkları hemen dükkanlarının yanı başındaki İlya’nın bostanından alıyor mekan adını.

O zamanlarda bu hikayedeki iki çocuk aşırdıkları domateslerle çorba yapmayı denerlermiş, şimdilerde ise yeni dostlarla buluşuyor, kendi mekanlarında yemekler pişirip, kahvelerini yudumluyorlar. Çocukluğunda çok da marifetli olmayan Ayşe’nin domates çorbası şimdilerde pek ilgi görüyor. Arzu da Ayşe’yle mutfakta yeni tatlar yaratmak için buluşuyor. Ev tadında reçeller, yemekler, turşular, kahveler, tatlılar ve daha fazlası sizi bekliyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!