FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Hardal Caddebostan

Mar Group bünyesinde lezzet sunan ünlü restoran zinciri Hardal, Asmalımescit, Nişantaşı ve Ataköy Marina’dan sonra 4. şubesini yakın zaman önce Caddebostan’da açtı.

“En İyi Dünya Mutfağı” ödülüne sahip olan Hardal, Avrupa yakasında kazandığı başarıyı bu kez de Anadolu yakasının gözde semti Caddebostan’a taşıdı. Keyifli ortamı ve estetik bir konsept düşünülerek hazırlanan modern dekorasyonu ile dikkat çeken mekan, diğer şubelerde olduğu gibi Caddebostan’da da, öğle yemeklerinden akşamüstü atıştırmalıklarına, akşam yemeklerinden pazar günü açık büfe brunch keyfine kadar birçok lezzetli tatlarını sunuyor.

Konuklarına her zaman İspanyol ve İtalyan mutfağının en beğenilen örneklerini sunan Hardal‘da ayrıca, Amerikan usulü baştan çıkaran hamburgerleriyle de birbirinden farklı tatları bir arada bulabileceksiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!