FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Floripa

Sarıyer Rumelihisarı’nda açılan Floripa, özgün bir dekorasyona sahip sıcak ortamı yanında, Akdeniz mutfağı ağırlıklı tatlarıyla, Boğaz’da keyifli ve lezzetli saatler geçirmek isteyenler için ideal bir seçenek.

Restoran, cafe, bar birarada hizmet veren Floripa, etkileyici manzarası kadar iddialı menüsü ve kokteylleriyle de konuklarına yepyeni ve benzersiz bir ortam sunuyor. İstanbul Boğazı’nın en güzel noktalarından Rumelihisarı’nda açılan Floripa; sıcak ve rahat dekorasyonu ve sunduğu lezzetlerle, yemek ve eğlence için deniz kenarından vazgeçemeyenlerin yeni buluşma noktası olacak. Zengin kahvaltı menüsüyle uzun haftasonu kahvaltılarının da yeni adresi olmaya aday olan Floripa, Boğaz’ın en güzel manzaralarından birine sahip konumuyla, hem gözünüze hem damağınıza hitap ediyor.

Kahvaltı menüsünün yanı sıra lezzetli kokteylleri, atıştırmalıkları ve paylaşımlı yemekleriyle akşam yemeklerinin de favori mekanı olacak Floripa’nın rahat bir ortamda rahat yemekler sunan Akdeniz mutfağı ağırlıklı menüsünde; çorbalar, salatalar, makarnalar, odun fırınında hazırlanan leziz ana yemekler ve pizzalar yer alıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!