FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Fincan

Fincan Brasserie sürekli düzenlediğimiz müzik dinletilerinde veya sevgililer günü, yılbaşı gecesi gibi özel günler dışında sanki evinizin büyük salonu gibi ferah ve rahat bir oturum sağlayacak şekilde seksen beş kişilik olarak tasarlanmıştır.

Yedekte beklettiğimiz masalarımız ve sandalyelerimiz gerektiğinde uygun yerlere konularak mekanımızı yüz kırk kişilik kapasiteye ulaştırmaktadır.

Asla kendimizin yemekten zevk almadığı bir yemeği sizler için hazırlamadık. Hazırladığımız yemekler hangi Dünya kültürünü temsil ediyorsa, o kültürü destekleyen ve onu bütünleyen servis ve olanakları sunmaya çalıştık.

Doğanın cömert davrandığı İstanbul’un muhteşem semti Zekeriyaköy’de sabah 07:30 dan akşam 20:00 e kadar sıcak dostluk sohbetleriyle leziz ev yapımı kurabiye, pasta ve yemeklerin yendiği sımsıcak bir kahve.
2003’un Şubat ayında hizmete başlayan Fincan Cafe Paris’te resim eğitimini tamamlamış Handan Figen’e ait.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!