FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kafe ve Bistrolar

Filia Cafe

Emirgân Çınaraltı’nda ev yapımı ürünler ve Ege mutfağından çeşitlerle hizmet veren Filia Cafe sahilden 20 metre içeride, Ziraat Bankası’nın hemen karşısında yer alıyor. Mekanda özellikle İzmir – Tire’den gelen Tire Köftesi, Köy Tarhanası ve Karadutlu Lor Tatlısı gözde.

Ayrıca mekanda elde açma Çiğ Börek, kıymalı ve peynirli olarak taze servis ediliyor. Ev yapımı, katkısız Cheesecake çeşitleri de her zaman bulunanlar arasında.

Nostaljik bir şekilde dekore edilmiş Filia’da ısınma odun sobası ile yapılıyor. Kestanesini getiren herkes sobanın yanındaki iki rahat koltuğu kapıp kestane kebap yapmakta serbest.

Mekanda Ege/Akdeniz müzikleri Türkçe Ve Rumca nostaljik parçalar çalınıyor. İşletmecilerinden dolayı mekan ayrıca bir Couchsurfing ve İnstagram hotspot durumunda. Bu iki network üzerinden gelenler, burada sosyalleşme imkanı bulabilirler. Wi-Fi hizmeti mevcut.

Yine Tire’den gelen ürünlerle hazırlanan Kır Kahvaltısı da göz dolduruyor. Eğer şanslıysanız mekanda ekmek yapılan bir hafta sonuna denk gelebilirsiniz.