FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Edda Mangal Cafe & Restaurant

Ayrıcalıklarla dolu bir dünyanın kapıları sizler için açılıyor. İstanbul Fatih’te hizmet vermekte olan Edda Mangal Cafe daha önce denenmemiş bir konseptle siz değerli misafirlerimizin hizmetinde.

Mangal-ocakbaşı keyfini evinizde gibi yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Nezih aile ortamında sevdiklerinizle zaman geçireceğiniz mükemmel bir konsept siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

Kim istemez ki dört mevsim mangal keyfi yaşamak? Edda Mangal Cafe size bu olanağı sunuyor. Canınız mangal sefası sürmek istediğinde şehrin dışına çıkmanıza gerek yok.

Bir bakıma cafe ve ocakbaşı anlayışını sentezleyen bu özel mekanda ayrıca, haftanın üç gecesi canlı müzik yapılan bu keyifli mekanda isterseniz beyaz et, dilerseniz kırmızı et çeşitleriyle mangal-ocakbaşı lezzetlerini tadabileceksiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!