FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kafe ve Bistrolar

Değirmen Cafe

İyi bir işletmeciliğin ve müşteriye sunulacak kaliteli hizmetin nasıl olması gerektiği konusunda inanılmayacak kadar güzel bir örnek sergileyen kaliteli ve şirin bir mekan: Değirmen Cafe Erenköy.

Değirmen Unlu Mamuller A.Ş.`nin 22 yıllık lezzet deneyimini sizlerle buluşturan ilk bayi olarak 2000 yılında hizmete açılan Değirmen Cafe’de baklavalar, kurabiyeler, poğaçalar, çörekler, börekler gibi tüm unlu mamül çeşitleri arasında, pastırmalı-kaşarlı su böreği, saf kepek ekmeği, zeytinli açma, spesiyal cevizli baklava gibi sadece Değirmen`e özgü lezzetler de var. Tüketicilerin müşteriden çok misafir olarak görüldüğü mekanda kahvaltı tabakları, spesiyal nefis çorbalar, spagettiler, krepler, omletler, orijinal İtalyan sosları ve yağlarıyla yapılmış salatalar, sıcak ve soğuk sandviçler, kremalı mantarlı et soteler, sosis tabakları, şnitzeller, öğle saatlerinde nefis ev yapımı ev yemekleri sizlere sunuluyor. Ayrıca spesiyal lokumlar, bademli ve çikolatalı drajeler, özel hediyelik çikolata çeşitleri, çekici pastalar da var.

Özel aromalı çaylar ve çekilmiş kahveler, arabic aromalı, kafeinsiz ve kremalı espressolar, orjinal capuccino, sıcak kakao ve cafe lattelere otantik tarzda bakır cezvelerde hazırlanan birinci kalite Türk kahvesi ve ince belli bardaklarda sunulan 4 çeşit çayın karışımından oluşan klasik tavşankanı demlenmiş Türk çayı bulabileceğiniz içecekler arasında.

Bunlar ve daha burada sayamadığımız diğer hizmetlerle Değirmen Cafe, cafe anlayışına yeni boyutlar ekliyor; hizmette sınır yoktur sözünün sadece lafta kalmaması gerektiği konusunda takdir edilecek örnekler sunuyor. Az kalsın unutuyorduk, siz hiç taksitle poğaça aldınız mı?!!! İnanmakta zorlanıyor ve şaka olduğunu düşünüyorsunuz değil mi? Burada hizmeti belirleyenler Değirmen Cafe’nin sıcakkanlı ve başarılı işletmecilerinden çok, konuklar ve tüketiciler. İşletmeciler yaşamı kolaylaştıran ve insanları mutlu eden her türlü öneriye açıklar…

One Reply to “Değirmen Cafe”

  1. Ahmet Adalı

Comments are closed.