FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Çınar’ın Yeri

Beşiktaş’ta özellikle Türk mutfağından börek ve mantı lezzetleri, zengin kahvaltı çeşitleriyle ilgi çeken Çınar’ın Yeri, oldukça keyifli bir mekan.

Kayseri mantısı, paçanga böreği, tavuk şnitzel, Üsküp usulü köfte gibi sevilen tatları barındıran menüsünde özellikle kahvaltı tabağı gayet zengin. Bal, kaymak, zeytin çeşitleri, kaliteli beyaz ve kaşar peynirler, reçel, tahin, tereyağı ile dört dörtlük bir kahvaltı sofrası sunan Çınar’ın Yeri‘de, soğuk-sıcak içecek çeşitleri ile nargile keyfi de mevcut. Mantısı da oldukça lezzetli. 3 katlı bir binada hizmet veren cafenin en üst katı oyun salonu, 2. ve zemin katı cafe bistro olarak düzenlenmiş. Beşiktaş’ta sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla lezzetli saatler geçirebileceğiniz hoş bir mekan.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!