FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kafe ve Bistrolar

Chocolate Bistro&Bar Yeşilköy

İstanbul’un tüm renklerini ve enerjisini içinde barındıran “Chocolate Bistro&Bar“, Yeşilköy’deki yeni adresinde muhteşem lezzetler sunmaya devam ediyor!

Nişantaşı, Capacity ve Bahçeşehir şubelerinden sonra, zincirine Yeşilköy’de devam eden Chocolate Bistro&Bar, farklı konsepti, birbirinden leziz seçenekler sunan mönüsü ve yepyeni dekorasyonu ile Yeşilköy’de de tercih edilen adresler arasında yerini alıyor.

Klasik çizgiler ve güncel formların biraraya getirilerek sıcak bir ortamın sunulduğu, herkesin kendini evinde gibi hissettiği Chocolate Bistro&Bar Yeşilköy, misafirlerine şehrin ortasında huzurlu bir ortam sağlarken, zengin mönüsü ile de damaklarda leziz tatlar bırakıyor.

Menüsünde birbirinden özel tatlar bulunduran Chocolate Bistro&Bar, lezziz taze ekmekleri, ev yapımı reçelleri, yöresel peynirleri, Karadeniz usulü fasülye kavurmasıyla klasik kahvaltıya yöresel seçenekler de eklerken, öğle ve akşam yemekleri için sandwich, pizza, balık ve birbirinden leziz ana yemek mönüsüyle gelen misafirlerine müthiş bir deneyim yaşatıyor.

Şık dekorasyonu, farklı tarzı, sıcak atmosferi ve her zevke hitap eden lezzetleri ile Chocolate Bistro&Bar, sevdiklerinizle yenilecek yemeklerinizin gözde adresi olmaya devam ediyor!

Comments are closed.