FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Sardunya Catering

1976 yılında ticari faaliyetine başlayan SARDUNYA, günümüzde Türkiye’nin köklü gıda şirketlerinden biri haline gelmiştir. Kuruluşundan bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmetinde uzmanlaşarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 2010 yılı itibari ile 400 işyerine, 2000 nitelikli ve tecrübeli personel ile günde 60.000 kişiye taşıma ve yerinde yemek üretim hizmeti vermektedir. Çağdaşlığı ilke edinmiş olan kuruluşumuz sektöründeki tüm yeniliklerin öncü uygulayıcısı olmuştur. ISO 9001-2000 Kalite Güvence Sistemi içinde yer alarak uluslar arası kalite standartlarını da yerine getirmektedir.

Sardunya sektör lideri olarak yemek üretimi ve hizmetinde birçok ilke imza atarak sektörün kalite standartlarını belirlemiştir. Birçok kalite yönetim sistemini Türkiye’de ilk uygulayan olmuştur.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!