FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Catering

Pecos Brasserie

1992 yılında İzmir-Çeşme’de Pecos Bar adıyla kurulmuş olan aile işletmemizin devamı olarak, Ekim 2008’de Pecos Brasserie Cafe Bar, İstanbul Maslak’da faaliyetine başlamıştır.

Ofis ortamından çıkıp, rahat bir nefes almanın eksikliğini hissedenler için dünya lezzetlerini yerel tatlarla buluşturan yemeklerden ve kahve çeşitlerinden oluşan zengin menüsüyle Pecos Brassarie, modern, dinamik ama aynı zamanda dinlendirici bir ortamda sizleri konuk ediyor.

Kış bahçesi, sizi, girişte farklı bir atmosferle karşılayarak zamanın kısıtlı olduğu günümüzde hızlı müşteri servisi, samimi ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla farklı bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Pecos Brasserie’ de güne, sıcak çorba ve ekmek çeşitleri eşliğinde, özenle seçilmiş ürünlerden oluşan zengin bir açık büfe kahvaltı ile başlıyoruz. Siz kahvaltınızı yaparken, personelimiz limitsiz çayınızı masanıza servis ediyor.

Pecos Brasserie ayrıca taze çekilmiş dünya markalarından oluşan zengin kahve menüsü ile misafirlerini büyülüyor. Seçkin dünya şaraplarının da yer aldığı geniş içki menüsü, özel anlarınızı unutulmaz akşamlara bırakıyor.

Pecos Brasserie olarak yalnızca sizlere ev sahipliği yapmıyor, sizlerin ev sahipliğinde de etkinlikler düzenliyoruz. Dilerseniz canlı performans müzik eşliğinde, dilerseniz bir parti konseptinde belirlediğiniz etkinliklerinizi, Pecos Brasserie Maslak’da gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri de bu eşsiz deneyim için Pecos Brasserie’ye bekliyoruz…

NOT: Öğle yemekleri için mutlaka rezervasyon yaptırmanızı yoğunluğumuz nedeniyle öneririz.

CATERING
20 yıllık sektör deneyimimiz ile toplantınız, partiniz, hafta sonu veya yat keyfinizde, konuklarınıza ve talebinize göre farklı menüler oluşturuyoruz. Genç ve dinamik ekibimizle her türlü düğün, kokteyl, coffee break gibi tüm catering organizasyonlarında sunduğumuz lezzetlerin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.