FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Catering
Posted in

Parıltım Yemek

Posted in

Parıltım’ın vizyonu, ilk tercih edilen toplu yemek şirketi olmaktır. Toplam kalite standartlarından ödün vermeden üstün servis ayrıcalığı ile temizlik ve hijyen sağlamak, tüm paydaşlarımız ve çalışanlarımız için yüksek değerler sunmaktır.

Çalışanlarınıza sağlayacağınız yemeğin kalitesi onların performanslarını etkileyen önemli unsurlardan biridir. iyi yemek, yüksek verim demektir.

Yemek pişirmek, onu çalışanlarınıza servis etmek sizin uzmanlık alanınız dışındadır. Bu özel hizmetin yetkin bir kuruluş tarafından yerine getirilmesi, bir yandan personelinize verdiğiniz önemi onlara hissettirecek, öte yandan karmaşık bir sorunun daha akılcı biçimde uzman kadrolar eliyle çözümünü sağlayacaktır.

Uzman bir kuruluştan alınacak yemek hizmeti aynı zamanda ‘’ekonomi’’ anlamına gelir. Çünkü bu alandaki çözüm ortağınız size sabit maliyet avantajı sağlayacak ve sadece tükettiğiniz kadar ödeyeceksiniz.

İYİ YEMEK, YÜKSEK VERİM DEMEKTİR
27 yıllık birikimi ve tecrübesiyle PARILTIM’ın uzmanlığı her büyüklükteki firmaya her sektördeki çalışanlara farklı yemek hizmeti sunarak sizin çözüm ortağınız olmaya adaydır.

MAZERET ÜRETMEDEN ÇÖZÜM ÜRETİRİZ
1984’den bu yana Toplam Kalite İlkeleri doğrultusunda yemek hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.