FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Nono Restaurant & Catering

Şişli Gayrettepe’de lezzet sunan Nono Catering & Restaurant‘ta zengin menüsü ve hızlı servisi ile bölgenin en gözde restoranlarından biri olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İsteğe bağlı değişken menü seçeneklerimizle 3 yıl gibi kısa bir sürede isim yapmış olan restoranımızda buluşmak üzere! Sizleri eşsiz lezzetilerimiz ile ağırlamaktan büyük onur duyarız!

100 kişilik salonumuzda en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışı ile yılbaşı balosu, düğün ve nişan daveti, kına gecesi veya şirket, okul, vakıf yemekleri gibi sayısız organizasyonu başarı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Kadrolu elemanlarımız ile tüm gece devam eden canlı müzik ve eğlence isteğe göre değerli müşterilerimize sunulmakta, istedikleri Menü ve aktivite tarafımızdan ücrete dahil hizmet olarak verilmektedir.

Nono Catering & Restaurant, hepimizin kendi evine yaptığı alışverişlerde olduğu gibi yemek malzemesini en kalitelisinden seçmeye gayret eden, müşterilerimizin personeli için evlerindeki yemeğin aynısını işyerlerinde de bulmasını amaç eden ve bu uğurda yoğun emek sarfeden bir yemek şirketidir.

3 seneyi aşkın bir süredir her geçen gün müşteri sayısını arttıran, eski müşterilerini uzun süre koruyabilen ve müşteri mennuniyetinde isim yapmış catering hizmetimiz restaurant işletmeciliğimize paralel olarak başarıyla devam etmektedir. Catering için telefon: 0532 243 45 05

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!