Catering

Maslak Doyaş Restaurant

Sarıyer Maslak’ta lezzet sunan Doyaş Restaurant, Türk mutfağından zengin çeşitleriyle hem restoran hem de işletmelere, düğün, toplantı gibi yemek organizasyonlarına catering hizmeti vermektedir.

Doyas MaslakRestoran web sitesinde şöyle tanıtılmakta:

“Doyaş A.Ş. olarak faaliyet gösterdiğimiz toplu yemek hizmet sektöründen elde etmiş olduğumuz deneyimlerimizi 2004 yılından itibaren restorancılık sektöründe de devam ettirme kararı almış bulunmaktayız. Bu çerçeve 2004 yılı Haziran ayından itibaren Doyaş Piknik adıyla faaliyetlerine başlamış olan restoranımız Maslak bölgesinde açılmıştır.

Her gün yaklaşık 100 çeşide yakın gıda maddesinin hazırlanıp servise sunulduğu bu restoranımızdaki hizmetlerimizle de müşterilerimizden övgüler almaktayız. Maslak bölgesinde plazalarda çalışmakta olan personellere genel olarak hizmet vermekte olduğumuz restoranımızı her gün yaklaşık olarak 400 müşterimiz ziyaret etmektedir. Türk mutfağının eşsiz tatlarının sergilendiği restoranımızda ayrıca; tereyağlı yaprak döner ve İskender, kebap ve pide çeşitleri, lahmacun çeşitleri, zeytinyağlı ve salata büfesi ve Doyaş‘a özgü taş fırında kuru fasulye ve taş fırında dürüm döner çeşitlerimizle çok alternatifli bir mönüyü her gün müşterilerin hizmetine sunmaktayız. Yemeklerimizin tadına bakmanız için sizleri de restoranımızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.”

SHOPPING BAG 0