Catering
Posted in

İstanbul Gourmet

Posted in

Beş yıldır catering hizmeti veren kuruluş, bir kişiden on bin kişiye kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan hizmet anlayışına sahip…

Kaliteli servis anlayışı ve isteğe göre menü üreten mobil mutfağı ile İstanbul Gourmet, pek çok önemli mekanın ve organizasyonun içinde yer alan bir kuruluş…

New York ve İstanbul’da önemli davetlere imza atan seçkin bir ekip tarafından 2003 yılında kurulan İstanbul Gourmet, düzenlediği davetleri sanat eseri yaklaşımıyla organize ederken, davetleri en ince ayrıntısına kadar düşünmesiyle ünlü bir kuruluş.

Merkezi İstanbul’da olan ve servisleriyle Türkiye’nin tamamına ulaşabilen İstanbul Gourmet’nin mottosu, müşterilerine en iyi hizmeti en uygun bütçe ile vermek.

5 yıllık catering tecrübesi ile, kişi sayısı yüksek organizasyonlarda dahi kaliteli, düzenli ve hızlı servis geleneğinden asla vazgeçmeyen İstanbul Gourmet, hızlı ve kaliteli servis hizmeti, leziz menüleri, mutfaklı araçları ile yerinde üretim yapması ile rakiplerinden sıyrılıyor. Bir kişiden 10 bin kişiye kadar kusursuz hizmet veren kuruluş, teknik anlamdaki ekipman zengiliği ile isteğe bağlı menüler de yaratıyor.

SHOPPING BAG 0