FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Boğaziçi Ziyafet ve Organizasyon

1987 Yılından beri catering hizmeti veren Boğaziçi Ziyafet ve Organizasyon avrupa kalitesinde mutfak kalitesi, uzman kadrosu ve kusursuz servisiyle sektörün lider kuruluşlarından biridir. Boğaziçi Ziyafet ve Organizasyon`un sunduğu seçkin hizmetler düğün, yemek, süsleme, organizasyonları, açılış törenleri, fuar, şenlik, gösteri, festival ve defilerlerde catering hizmeti, yat kokteyl ve yemekleri , disko ve açık hava konserlerinde büfe hizmetleri, garden party ve piknik organizasyonları, coffee-break, kokteyl , açık büfe ve oturmalı yemek servisleri, Türk gecesi organizasyonları kumanya ve piknik kutuları imalatı bulunmaktadır.

Günümüzün değişen lezzet anlayışı ve damak zevkleri doğrultusunda yenilenen menüleriyle yıllardır başarılı organizasyonlara imza atan Boğaziçi Ziyafet ve Organizasyon üstün hizmet kalitesiyle özel günlerin aranılan ismi olmayı sürdürmektedir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!