FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Cafe Sofa

Unutulmaz tatlar keşfetmek isteyenlere her ay farklı alternatifler sunan Cafe Sofa, sizi tatlı bir lezzet yolculuğuna davet ediyor.

Türkiye’nin ilk HIP oteli The Sofa Hotel Nişantaşı’nın 1. katında yer alan Cafe Sofa, açık büfe gurme enternasyonal kahvaltı servisi ile güne başlayarak, öğle ve akşam yemeği seçenekleri ile misafirlerine 24 saat boyunca hizmet veriyor. İstanbul’un “En iyi 10 Otel Cafesi” sıralamasında yer alan Cafe Sofa, ücretsiz internet servisiyle özel toplantılar, öğlen arası iş yemekleri ve akşamüstü çay keyifleri için şehir merkezinde samimi ve sıcak bir ortam yaratıyor.

Başaşçı Ayhan Kale tarafından hazırlanan dondurma dolgulu ve çikolata soslu profiterolü ikramımız olan çay ya da filtre kahve ile birlikte keyifli bir öğlen yemeğinden sonra deneyebilir, dilerseniz kızartılmış profiterolle yepyeni bir lezzeti keşfedebilir, çilekli romanof ile hazırlanmış profiterolle ise iş yemeğinizi tatlandırabilirsiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!