FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Dünya Mutfağı

Cafe Locale İstanbul

Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetleri bir arada sunmak düşüncesiyle hayata geçen Cafe Locale İstanbul, Ataşehir’de kapılarını açtı. Cafe-restoran konseptinde hizmet veren Cafe Locale İstanbul; profesyonel mutfak kadrosunun özenle seçerek hazırladığı yemek menüsü ile fark yaratmaya hazır.

Güne sağlam bir kahvaltı ile başlamak isteyenler için zengin bir menü alternatifi sunan Cafe Locale İstanbul, kalorisi ayarlanmış özel kahvaltı seçenekleri ile özellikle spor sonrası beslenmesine dikkat edenlerin vazgeçilmezi olabilir. Yemek yemeyi ihtiyaç olmaktan çıkarıp keyfe dönüştüren Cafe Locale İstanbul günün her saati misafirlerini farklı lezzetlerle buluşturuyor. Özellikle mekanın girişinde yer alan tatlı bölümü, yemeğini en güzel şekilde noktalamak isteyenlerin gözünden kaçmayacak. Ataşehir’e yeni soluk getiren Cafe Locale İstanbul geniş içecek menüsü ise kışın en soğuk havalarının yaşandığı bu günlerde gerek arkadaş buluşmaları gerekse iş toplantılarına eşlik edecek farklı alternatifleri bir arada sunuyor.

Cafe Locale, kırmızı et, beyaz et, pizza, tatlılar, dondurma türleri gibi farklı seçeneklerdeki lezzetleri aynı mekanda buluşturup konuklarına sunuyor. Türk ve dünya mutfağından oluşan lezzetlerin yanı sıra hafif beslenmek isteyenler için diyet yemekler, ayrıca çocuk misafirleri için de junior menüsü ile zengin seçenekler mevcut.

Gün ışığını en iyi şekilde kullanarak aydınlık ve ferah olacak şekilde tasarlanan Cafe Locale İstanbul, yüksek tavanı, cam kubbesi ile hemen göze çarpıyor. Yeşil ve kırmızı renklerin hakim olduğu mekanın kendine özgü tasarımlarıyla öne çıkan aydınlatma aksesuarları ise güzel bir ambiyans oluşturuyor. Mekanın şüphesiz en marjinal kararı cam kubbenin hemen altına yerleştirilmiş olan 80 yaşındaki zeytin ağacı olmuş. Rahatlık ve konforun ön planda olduğu mekânda, farklı farklı oturma birimleri size kendinize ait bir köşede olduğunuz hissini veriyor.

Comments are closed.