Kafe ve Bistrolar

Cafe Cadde

1994 yılından bu yana Bağdat Caddesi’nde bir klasik olma yolunda ilerleyen Cafe Cadde, istikrarlı bir trend izliyor ve hala çok revaçta. Şaşkınbakkal’ın merkezinde konumlanması, geniş bir yelpazede sunulan menüsü ve kaliteli hizmeti ile sadece Anadolu yakasında oturanların değil; karşı yakadan gezmeye gelenlerin de bildiği ve özellikle orta yaşın tercih ettiği bir mekan.

CafeCadde‘de “kiş”den hamburgere; dürümden yoğurtlu kebaba, vok yemeklerinden “fajitas”a, beyti kebaptan röştiye kadar geniş bir yelpazede tadım yapabilirsiniz.

Yemeklerdeki çeşitliliğin tatlılara da aynen yansıdığını tahmin etmeniz zor olmayacaktır. Kalori hesabı yapanlar, bir tabakta üç ayrı lezzet içeren tatlı çeşitlerimizi aralarında paylaşarak 🙂 hiç bir seyden geri kalmamanın verdiği huzuru duyacaklardır.

Bütün bu yemek ve tatlıların en taze ve sağlıklı bir şekilde masanıza ulaşabilmesi için 22 kişilik mutfak ekibimiz sizlere ayırdığımız salon kadar büyük bir alanda 24 saat çalışmaktadır.

Kavımızda çok zengin şarap çesidi bulunmaktadır. Ayrıca bir çok kaliteli ithal şarabı İstanbul’da alabileceğiniz en makul fiyata ısmarlayabilirsiniz. Şarap listesi üzüm çeşitlerine göre düzenlendiğinden damak zevkinize uygun ve yemek seçiminize uygun bir şarabı seçmeniz kolay olacaktır.

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0