FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kafe ve Bistrolar

Burger Lounge

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Kadıköy’ün Bağdat Caddesine paralel bir konumda, Göztepe 60. Yıl parkı karşısında, kendine özgü modern, şık dekorasyonu, huzurlu ambiyansı, kaliteli ve hızlı servisi ile Burger-Lounge Cafe & Bistro, 2010 Mart ayında kapılarını hizmete açtı ve Bağdat Caddesinde Cafe-Bistro anlayışına bambaşka bir soluk getirdi.

Orijinal objeler ile desteklenmiş modern, şık dekorasyonu ile Burger-Lounge, huzuru ve ferahlığı ön planda tutuyor. Dekorasyonun zenginliğinin yanı sıra büyük bir itina ile hazırlanmış mönüsündeki sunum ve zenginlik de Burger-Lounge Cafe & Bistro’ya uğramanız için geçerli sebepler arasında…

Dünya mutfağının en beğenilen ve tercih edilen lezzetlerinin yer aldığı mönüsü ve yerli/yabancı şarap seçenekleri ile mekânın rahatlatıcı ambiyansında, kendinizi evinizdeymiş gibi huzurlu hissedersiniz. Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinin yer aldığı mönüsünde, enfes özel soslu hamburgerlerin yanı sıra steak ve özel hazırlanmış et yemeklerini tadabilirsiniz.

Sabah 10:00 ile 23:00 saatleri arasında kapıları açık olan Burger-Lounge, yaklaşık 100 kişilik kapasitesiyle, Göztepe 60. Yıl parkının tam karşısındaki konumunda bahar ve yazın rengarenk çiçekler ve yeşillik görseli ile kışın ise beyaz karların görsel şölenine tanıklık ediyor.

Burger-Lounge günün her saatine hitap eden, sabahları kahvenizi yudumlarken gazete veya derginizi okuyabileceğiniz bir mekan olmasının yanında, işe mola verip keyifli bir öğle yemeği yiyebileceğiniz, iş çıkışı bir kadeh bir şeyler içerek yorgunluk atabileceğiniz ve gece ise şehrin ortasında sessizliğin ve karşımızdaki parktan gelen kuş sesleri ile keyfinizi çıkarabileceğiniz Burger-Lounge Cafe & Bistro, günün her saati zamanını kaliteli geçirmek isteyenlerin yeni adresi…

Comments are closed.