FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Bronz Cafe Restaurant

Kadıköy Kozyatağı’nda hizmet veren Cafe Bronz olarak, 2013 Mart ayından itibaren Türk ve dünya mutfaklarından seçme lezzetler ile tamamen hijyenik ortamda hazırlanmış zengin ve lezzetli mönümüz ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Zengin menümüzde her damak tadına uygun lezzetler mevcut. Tavuk, makarna, burger, salata, tatlı seçenekleri yanında özel diyet menüleri de sunmaktayız. Ayrıca aileniz ve sevdiklerinizle keyifli hafta sonu kahvaltılarınız için zengin peynir, reçel, zeytin, bal, tereyağı, sucuk ve salam çeşitlerinin yer aldığı kahvaltı menümüz de var. Türk mutfağından ızgara, zeytinyağlı çeşitleri ve Akdeniz, İtalyan, Meksika ve Moğol mutfaklarından spesiyaller ile Cafe Bronz ekibi olarak, Kadıköy yakasının yeni ve sevilen mekanları arasında olmanın gururunu yaşıyoruz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!