FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Blush Atiye

Nişantaşı’nda yakın zaman önce açılan Blush Atiye, İstanbul’daki benzer seçkin ve nitelikli mekanların işletmecisi Aydın Samanlı’nın yeni girişimi olarak lezzet tutkunlarına eşi az bulunur bir ortam sunmakta…

Aydın Samanlı Nişantaşı’nda eski adresinde, yeni mekanı ‘Blush Atiye‘ ile kış sezonuna oldukça hızlı bir giriş yapıyor. Sedef Adası’nın keyifli mekanı Club Ada Sedef’te başarılı bir yaz geçiren Aydın Samanlı, yeni mekanı Blush Atiye ile Avrupa yakasının en özel mekanlarından birini hizmete açtı.

Adından da anlaşılacağı gibi Nişantaşı Atiye Sokak’ta hizmet veren mekan, farklı damak tatlarına hitap eden geniş seçenekli menüsüyle konuklarını ağırlıyor. Ağırlıklı olarak Akdeniz mutfağının sevilen örneklerini bulabileceğiniz menüde burgerler ve sandviçler de geniş yer buluyor. Menüden seçeceğiniz lezzetli şarabınızın yanına eşlik edecek roaz beef, peperoni, suda mozerella, üzüm, kuru incir ve kayısıdan oluşan Şarap Tabağı; biranıza eşlik edecek sigara böreği, soğan halkası, mozerella sticks ve elma dilim patatesten oluşan Bira Tabağı başlangıç mönüsünün en dikkat çekenleri arasında yer alıyor. Başlangıç seçeneklerinden hemen sonra alabileceğiniz avokado ve somon, biberiyeli ançuez, ricotta crostini, abudaraho gibi lezzetli ve renkli atıştırmalıklar uzun sürecek bir akşam yemeği keyfinin habercisi. Salatalar, makarna çeşitleri, pizzalar, burger ve sandviç seçeneklerinin yanı sıra özenle hazırlanmış ana yemek menüsünden de tercih yapabilirsiniz.

Gündüz saatlerinde bistro olarak servis verecek olan Blush Atiye, akşam saatlerinde ise sıcak bir restoran ve bara dönüşüyor. İş çıkışlarında uğramadan geçemeyeceğiniz, bahçesinde yer alan büyük ve renkli barıyla kaliteli ve şık bir atmosfer yaratan mekan, haftanın her günü DJ performansıyla renkleniyor. Engin Sadık’ın Dj’lik yaptığı mekanda, her cuma da ünlü DJ Murat Tokuz’la keyifli saatler geçirebilir, birbirinden lezzetli kokteyller ve şaraplar ile gecenize renk katabilirsiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!