FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Akaretler’in Parlayan Yıldızı: W Lounge

W Lounge, İstanbul’un Akaretler bölgesinde, hareketli şehir hayatının dinamik ritmini ve sanatsal kimliğini yansıtan bir mekan olarak öne çıkıyor. Gerek iç dekorasyonu gerekse sunulan hizmet kalitesiyle, iş çıkışlarında rahatlama, sosyal aktiviteler için tercih edilen bir yer haline gelmiş. Müzik direktörü Doğuş Çabakçor’un kurguladığı harika mixlerle müziğin ritmi, mekanın her köşesinde hissediliyor. Executive Chef Kenan Baylan’ın özel olarak hazırladığı menü ise lezzet tutkunlarını farklı bir gastronomik yolculuğa çıkarıyor.

Mekanın tasarımı, Mustafa Toner imzası taşıyor ve Derin Sarıyer’in özel yapım mobilyalarıyla dikkat çekici bir şıklık sunuyor. W Lounge, sadece bir yemek ve içki mekanı olmanın ötesinde, ziyaretçilerine sanat ve müzikle iç içe geçirebilecekleri unutulmaz anlar vaat ediyor. Uluslararası DJ’ler ve ‘spin master’ların eşliğinde dalgalanarak, evrenselleşen müzik tınılarına kendinizi bırakabilirsiniz.

W Lounge’un sunduğu deneyim, İstanbul’un gece hayatında benzersiz bir yer edinmesini sağlıyor. Her ziyarette farklı bir deneyim sunan mekan, değişen sanat eserleri ve canlı performanslarla dinamik bir atmosfer yaratıyor. W Lounge, Akaretler’in güzelliğine kuşbakışı bakan ikinci kattaki konumuyla, şehrin canlılığını ve güzelliğini bir arada sunuyor.

W Lounge, İstanbul’da yeni bir yaşam tarzı sunarak, geceyi bir cümbüşe dönüştüren ve anı devrimleştiren bir mekan olarak dikkat çekiyor. Kendi aksiyonunuzu yaratmak ya da aksiyonun önünüze serilmesini beklemek isteyenler için ideal bir durak. Gelin ve bu özel mekanda, kendinizi rüzgara bırakın, W Lounge’un dinamik dünyasında bir gece geçirin.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!