FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Dünya Mutfağı

Urban Lounge: Kent Kültürünün Yeni Buluşma Noktası

Urban Bug’dan Yeni Bir Başlangıç

Urban Bug, bugüne kadar hizmet ve eğlence sektöründe 3 milyondan fazla kişiye ulaşarak, 300’den fazla sanatçıyı takipçileriyle buluşturmuş bir marka. Bu sene, Urban Lounge ile yepyeni bir mekana merhaba diyor. Urban Lounge, şehrin kozmopolit eğlence kültürünü kendine özgü stiliyle harmanlayarak, tek bir mekanda farklı konseptlerle, günün her saatinde keyif alınabilecek bir ortam sunuyor.

İlk Adım: Bahçeyle Başlayan Serüven

“Urban Lounge” ismi altında, 2012 Eylül ayında öncelikle bahçesiyle hizmete başlayan mekan, Ekim ayından itibaren cafe, restaurant, bar, yazlık ve kışlık bahçe olarak da hizmet vermeye devam ediyor. Mekan, farklı lezzetler sunan mutfağı ve dekoruyla, misafirlerine kendilerini evlerinde gibi hissedecekleri bir atmosfer sunmayı amaçlıyor. Kütüphane, playstation ve bilardo masası gibi olanaklarla zenginleştirilmiş bu kompakt mekan, konuklarına farklı deneyimler sunuyor.

Mutfak: Fesleğen İşbirliğiyle Lezzet Sunumu

Beyoğlu’nun en kıdemli restaurant markalarından biri olan Fesleğen tarafından yürütülecek mutfak, günün her saatinde ve her damak zevkine uygun 115 çeşit ürünle hizmet verecek. Mekan, haftanın 7 günü saat 23.00’e kadar açık olacak, zengin menüsüyle dikkat çekecek.

Eğlencenin Kalbi: Çarşamba ve Cumartesi Geceleri

Urban Lounge, Çarşamba ve Cumartesi geceleri kulüp olarak hizmet verecek. Yurt içi ve yurt dışından DJ’ler, sanatsal workshoplar, maç yayınları ve amatör grupların sahne performansları gibi etkinliklerle haftanın yedi günü dolu bir ajandayla misafirlerini ağırlayacak.

Fesleğen Geceleri ve Türk Sanat Müziği

Perşembe ve Cuma geceleri düzenlenecek “Fesleğen Geceleri”nde, İstanbul Radyosu sanatçılarından oluşan özel fasıl grubu, Türk Sanat Müziği’nin değerli eserlerini icra edecek. Aslı Ünsal’ın özel arşivinden derlenen şarkılarla duygusal bir atmosfer yaratılacak, dağıtılan rengarenk peruklar ve aksesuarlar geceye farklı bir tat katacak.

Kapasite ve Erişim

Haftalık A-B grubu 18-50 yaş arası, 3000–3500 misafir ağırlanması beklenen Urban Lounge, cafe, bahçe ve iç mekan olmak üzere toplam 250 kuver, ayakta 600 kişi ağırlama kapasitesine sahip. Mekan, hafta içi her gün 09.00’da açılacak, Pazar ve Pazartesi günleri saat 01.00’e, diğer günler saat 04.00’e kadar hizmet verecek. Urban Lounge, İstanbul’un kent kültürüne yeni bir soluk getirerek, eğlence ve sanatseverleri bir araya getiren benzersiz bir buluşma noktası olma yolunda ilerliyor.