FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Topless Teras

Beyoğlu’nun en sevilen mekanlarının başında gelen Topless Teras İstiklal Caddesi’deki bar ve teras bölümünde lezzet ve eğlence sunuyor. Özellikle Teras bölümü yaz akşamları tüm Beyoğlu’nu ayaklarınıza seren doyumsuz bir manzaraya sahip. 1964 yılından bu yana, Beyoğlu’nun en önemli noktalarından biri olan Fitaş Binası’nın 6. katında, Fransız Konsolosluğu’nun sırasında yer alan Topless Teras, yepyeni konsepti ile Beyoğlu eğlence ve sosyal hayatına yeni bir anlayış getiriyor.

Ünlü işletmeci Kamil Çakır’ın işletmesini yaptığı, 1200 m2’lik alanı ile çok özel organizasyonlara, dj performanlara, sahne performanslara, özel partilere ve sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapacak olan Topless Teras, Beyoğlu’ nun en büyük terası olma özelliğini taşıyor. Sizlere hem şehrin içinde olmanın, hem de gökyüzüne yakın olmanın zevkini tattıracak olan Topless Teras, gündüz-gece yaşayan bir mekan olarak şehir tutsaklarının kaçış noktası oluyor.

Saat 17.00’den 02.00’ye kadar hizmet veren Topless Teras, bir şeyler içmek ve atıştırmak için uğrayabileceğiniz veya dostlarınızla iş çıkışlarında günün yorgunluğunu atabileceğiniz renkli bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Bar şefi Berk Şişko ve ekibinin hazırladığı fresh kokteyllerle başlayan keyif ritüeliniz, menüden seçeceğiniz lezzetlerle doruk noktasına ulaşıyor. Özel konsept partileri, menüsü, ambiyansı ve tüm gün keyifli vakit geçirilebilinecek ortamı ile Topless Teras müdavimi olmaya hazırlanın!

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!