FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Propaganda

Propaganda, lezzetli tatlar ve iyi müziğin bir araya getirme “motto”suyla kapılarını 2012 yılının Kasım ayında açtı.

İstanbul gece hayatının en önemli arterlerinden Asmalımescit´i mesken tutan Propaganda, etkileyici mimari dokusuyla konuklarını zamanda bir yolculuğa çıkaran Suriye Pasajı´nda konumlanıyor. İlhamını endüstriyel stilden alan mekan tasarımı, zıtlıkları kutlayan zarif ve ışıltılı dekorasyon ayrıntılarıyla İspanyol mimar David García González´in imzasını taşıyor.

Propaganda menüsünün ardındaki felsefe, farklı kültür ve lezzetlerin ilgi çekici bir füzyonunu oluşturmaya dayanır. Gurme quesadilla´lar, klasikleşmiş Türk mezeleri, egzotik salatalar, kırmızı pancarlı risotto ve Propaganda beef roll gibi renkli olduğu kadar lezzetli alternatifler, tarifi üç nesildir Calabria´da dondurma üreten bir aileden alınmış sıra dışı gelato´lar. Dondurma demişken; Blue Sky gelato´yu denemeden geçmemek gerek. Vanilya ve karamel karışımının bu kadar leziz ve mavi olabileceği kimin aklına gelirdi ki?

Propaganda´nın günün her saatine uyum sağlayabilecek lezzetleri, ufak atıştırmalıklar veya güzel müzik ve iyi atmosfer eşliğinde renklenen uzun yemek buluşmaları için ideal. Kısa bir kahve molası, bir iş çıkışı içkisi veya keyifli bir akşam yemeği için herkesi bekliyoruz.

Propaganda, Avrupa başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından kendi müziklerinde birer öncü olarak kabul edilen DJ´lerin aylık performanslarının yanı sıra, hafta içleri kurulan canlı sahnesiyle caz, soul ve indie başta olmak üzere şehrin yükselişteki müzisyenleri için alternatif bir performans alanına dönüşüyor.

Sıcak bir atmosfer, güzel müzik, her zevke hitap edecek yaratıcı lezzetler ve çok daha fazlası için, Propaganda´nın kapıları pazartesiden cumartesiye açık!

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!