FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Gazino Beyoğlu

Türk gece eğlence hayatına uzun bir dönem damga vurup derin izler bırakan; artık sadece eski Türk sineması sahnelerinde kaldığını düşündüğümüz gazino kültürü, Gazino Beyoğlu ile yeniden hayat buluyor!

Gazino konseptini modernize ederek, alaturka eğlence anlayışına yeni bir yorum getiren Gazino Beyoğlu, eğlence severlerin geçmişe duyduğu özleme bir son vererek İstanbul eğlence hayatına yeni bir soluk getiriyor.

Eğlence dünyasının önemli bir dönemine tanıklık etmiş insanların anılarını yeniden yaşayabileceği, genç kuşağın ise sadece televizyonlardan görüp bildiği önemli bir kültürü post modern ve minimal dokunuşlarla geri getiren Gazino Beyoğlu, Şubat ayından itibaren her hafta farklı eğlence ve konuk sanatçılarıyla İstanbul gece hayatındaki yerini almaya hazırlanıyor.

1868 yılında Fransız mimarlar tarafından inşaa edilen Hanif Han’ın görkemli dokusu altında konuklarını ağırlayan Gazino Beyoğlu, sinema tarihçisi Agah Özgüç’ün arşivinden çıkan orjinal dönem fotoğrafları ve mekana uygulanan gazino izleri ve konseptiyle, `Fasıl, kabare, dans şov, assolist’ programı, dekorasyonu, masaları, mezeleri ve içkileriyle konuklarına keyifli ve unutulmaz dakikalar yaşatıyor. Canlı muzigin ardından, saat 01:00’dan sonra Gazino Beyoğlu’nda geçmişten günümüze Türkçe müziğin en iyileri ve 45’likler çalıniyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!