Dünya Mutfağı

Flamingo İstanbul

Beyoğlu Taksim’in seçkin mekanlarından biri olan Flamingo İstanbul, restoran bar konseptinde lezzet sunan ayrıcalıklı bir İtalyan restoranı.

Flamingo Istanbul3Taksim’in ünlü Intercontinental Oteli giriş katında açılan Flamingo‘yu diğer İtalyan restoranlarından ayıran birçok özelliği var. Bunlardan biri de, her ay misafilerinin karşısına dünyaca ünlü bir DJ ile çıkarması ve lezzetlerine “disco”dan “funk”a keyifli müzik performanslarını eşlik ettirmesi.

Bu yönüyle bir gece kulübü ambiansına da sahip olan Flamingo‘nun menüsü ise ağırlıklı olarak İtalyan-Akdeniz mutfağı tatlarından oluşuyor. Carpacciodan tiramisuya, İtalyan pizza ve makarnalarından, kırmızı et sevenler için steak lezzetlerine, Akdeniz usulü salatalara oldukça zengin bu menüye özel kokteyller ve şarap menüsü eşlik ediyor. Restoranın şarap kavı en ünlü Türk, İtalyan, Fransız, İspanyol şarap markalarıyla dolu. Şefinden barmenine ustalıkla hazırlanan, estetikle sunulan tüm bu tatlar, Flamingo ekibinin deneyimi ve profesyonelliğinin birer yansıması. İstanbul’da, şık bir ortamda seçkin lezzetlerle ve dünyaca ünlü müzisyenlerin canlı performansları ile keyifli bir akşam geçirmek istiyorsanız, Flamingo öncelikli adreslerinizden biri olmaya aday.

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0