FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Çakırkeyf

Çakırkeyf‘in 2000 senesinde Ataşehir’de başlayan müzik ziyafeti 2009 senesinde şık dekorasyonu ve sıcak atmosferiyle İstanbul’un güzide semtlerinden Moda ile buluştu…

Çakırkeyf 12 senelik deneyimi, güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ve damak tadınıza hitap eden leziz mönüsünün yanı sıra uygun fiyat politikası ve rahat ortamıyla dört mevsim öğlen ve akşamlarınızı renklendirecek eğlence anlayışını büyük bir keyifle sizin için yansıtıyor.

Çakırkeyf Moda’da oturmalı düzende 130 kişiye, kokteyl düzeninde 250 kişiye kadar aynı anda hizmet veriyor. Eğlence dünyasındaki iddiasını pekiştiren Çakırkeyf sahne organizasyonlarının yanı sıra her türlü doğum günü, nişan, kına gecesi, düğün, bayii toplantısı, ürün lansmanı ve şirket motivasyon yemekleri için kokteyl, ve yemek servisi ile kutlama ve özel günlerinizde de size keyifli anlar yaşatıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!