FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Ekolojik Gıdalar

Rikaret Yöresel Lezzetler

Rize Çayeli merkezli bir firma olan Rikaret, doğal ürünler, özellikle de yöresel tatları Türkiye’nin her yerine ulaştıran bir kuruluş. Hepsi saf ve doğal ürünlerden oluşan ürünleri, en sağlıklı şekilde size ulaştıran Rikaret’de kahvaltılık ve yemeklik bir çok lezzeti bulabilirsiniz. Rikaret Yöresel Lezzetler 1927 yılında Karadeniz’in özel lezzeti kavurma üreticiliği ile başlayan yolculuğunu bugün Türkiye’nin dört bir yanına doğal lezzetleri ulaştırarak devam ediyor.

www.rikaret.com.tr sitesi ile tüketiciler doğallık alternatifleri sunan firma; bal, reçel, pekmez, peynir, çay, helva ve bakliyat kategorilerinde onlarca ürünü parmağınızın ucuna getiriyor.

One Reply to “Rikaret Yöresel Lezzetler”

  1. ahmet

    Gerçekten Tamamen Organik Ürünler Satıyor Bu Firma, Alışveriş Yaptım Yok Böyle Bir Kavurma Yok Böyle Bir Tereyağı,Kavurma Odun Ateş Ve Bakır Tavada İmalat Ediliyor Eskiden Yapıldığı Gibi Hiç Doğallığını Bozmamış Ve Ayrıca Yayla Köy Tereyağını Aldım Resmen Ayran Kokusu İçinde Ve Tavada Eridiğinde Gerçek Tereyağının Kokusu Tüm Evi Sardı Çocukluğuma Geri Döndüm Şiddetle Tavsiye Ederim.

Comments are closed.