FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Alaçatı Beach Bar

Alaçatı Beach Resort içinde Çark koyunda açılan, kendine ait geniş özel plajı bulunan Alaçatı 11 Restaurant, Alaçatı 11 Beach Bar ile de hem gündüz hem gece hizmet veriyor. Havuzbaşı Kuyu Bar’ı, 600 m2 ahşap platform üzerine kurulu beach bar’ı ve 1000 kişilik kapasitesi ile hizmet veren Alaçatı 11 Beach Bar huzur ve eğlenceyi bir arada tutuyor. Çok özel yaptırılmış gazeboları, sadece ahşap şezlongları, özel şemsiyeleri ile farklı hizmet sunuyor.

Yaz tatilinizin tamamını Alaçatı’da alaçatı Beach Resort içinde geçirebilirsiniz. Plajı ve turkuaz pırıl pırıl deniz ile, spor aktiviteleri ile, lezzetli yemekleri ve gece eğlencesiyle Alaçatı 11 Restaurant ve Beach Bar, misafirlerine evdeki rahatlığı sunuyor. Yazları Avrupa ve Dünya windsurf şampiyonalarına ev sahipliği yapmasının yanı sıra kite sörf, optimist kursları, motorlu su sporları, plaj voleybolu Alaçatı 11’in olmazsa olmazları.

Alaçatı’ya özel birbirinden farklı değişik aromalı frozenları yudumlayabilirsiniz veya günün yorgunluğunu atmak için özel localarda kendinize Uzakdoğu masajı yaptırabilirsiniz

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!