FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Fashion Havana Beach Club

Fashion Havana Beach Club yeniden 2010 Haziran ayı sonu itibariyle beach partiler, özel organizasyonlar ve iki ayrı mutfaktan oluşan fashion lounge, Kalispera Meyhane, snack barlar, su sporları, playstation room ve ücretsiz sea shuttle hizmet vermeye başladı.

Fashion lounge, tecrübeli işletmeci Mehmet Kurşuncu’ ya emanet. Son 2 yıldır Bodrum’ un en popüler mekanı Zazu’ yu hayata geçiren Kurşuncu bu yazları seçkin konuklarını artık fashion lounge’ da ağarlıyacak.

Mutfakta ise Tolga Atalay var. Çok ama çok özel bir bir menü hazırlandı. Elif Edes Tapan ayrıca yine çok konuşulacak özel akşamüstü çay partileriyle dostları ağarlıyacak.

Barış Karagöz danışmanlığındaki Spor aktiviteleri ve uluslar arası wakeboard okulu da mekanda faydalanabileceğiniz aktiviteler arasında yer alıyor.

Fashion Havana Beach commercial müzik çalınan mekanda 18.00-20.00 saatleri arasında bir trend haline gelen eğlenceli beach partiler bu yılda tüm hızıyla sürecek.

Zaman zaman sponsor firmalar ile birlikte organize edilecek olan eventlerle de adından söz ettirecek fashionhavana Beach Club & Lounge’ta kimilerinin çocukluğunu kimilerinin ilk gençlik günlerini çağrıştıracak parçalarıyla Türk Pop müziğinin yapı taşı olmuş sanatçılarını dinleyebilirsiniz. Haftasonları ise temalı Interaktif partileriyle dünyadaki Fashion Tv eventleriyle sabahın ilk ışıklarına kadar kendinizi müziğin akışına bırakmanızı vaad ediyoruz.

5000 m2 bir alan üzerinde yeniden yapılandırılan mekan bu yıl, lounge’da akşam üstü içki, yemekleriyle, gece ve gündüz fashion event ve defileleriyle trend yaratmaya hazırlanırken aynı alan üzerinde birde Balıkçı Meyhanesi hizmet vermeye başlayacak. Mekan, mezeleriyle, zeytin yağlılarıyla ve daha bir çok tatlarıyla kendisine özgün müziği eşliğinde Bodrum severleri karşılamaya hazır.

Tüm bu yoğun ritmin altından ise fashionhavana Beach Club & Lounge’un tecrübeli İşletme müdürü Hikmet Salman’ ın dinamik ve genç ekibi kalkacak.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!