FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Porland Porselen’den sonbahar fırsatı

Porland Porselen, birbirinden şık ürünleriyle muhteşem bir sonbahar fırsatı sunuyor. Porland’ın İtalyan çizgileri taşıyan Festino marka Fabbro ve Lusso paslanmaz çelik tencerelerindeki % 50 indirim fırsatı, keyifli ve hesaplı bir alışverişin kapılarını açıyor. Ekim sonuna kadar devam edecek olan indirim kampanyası, tüm Porland mağazalarında sizleri bekliyor.

Porland Porselen’in şık ve dayanıklı Festino marka Fabbro ve Lusso paslanmaz çelik tencereleri, birbirinden lezzetli yemekler hazırlamak için sizleri Eylül sonuna kadar Porland mağazalarına bekliyor: Ankara Gülveren, Forum Ankara AVM, Antalya Aspendos Bulvarı, Bilecik Fabrika Satış Mağazası, Bursa Kent Meydanı AVM, Eskişehir, İstanbul Ataköy Plus AVM, İstanbul Bayrampaşa Aquarium AVM, İstanbul Beylikdüzü Perla Vista AVM, İstanbul Şişli Cevahir AVM, İstanbul Kozyatağı, İstanbul Nişantaşı, İstanbul Selamiçeşme, İzmir Forum Bornova AVM, İzmir Pınarbaşı ve Kocaeli Gebze ve www.porland.com.tr
Üretici kimliği ile porselenin yanı sıra Porland’ın paslanmaz çelik ürünler markası Festino, Fabbro ve Lusso paslanmaz çelik tencereleriyle indirimin keyfini yaşatıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!