FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mutfak Keyfi
Posted in

Hisar Çeyiz Setlerinde Büyük Kampanya

Posted in

Hisar, evlilik hazırlığı yapanlar için çeyiz setlerinde büyük bir kampanya başlattı. Monaco Porselenli ve Kare Porselenli Çeyiz Setleri’nde geçerli olan bu kampanya ile hem bütçenize hem de zevkinize uygun bir çeyiz seti edinmeniz mümkün.

Kampanyalı Çeyiz Setleri ile Tam Kapsamlı Çözüm

Hisar çeyiz setleri, yemek takımlarından çatal kaşık bıçak setlerine, tencere takımlarından cezve takımlarına kadar mutfakların ve yemek masalarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan şık ve kullanışlı parçalardan oluşuyor.

Porselen Yemek Takımları: Modern çizgi ve şık desenleri ile sunumlarında kusursuz bir görüntüye sahip olmak isteyenler için mükemmel bir seçim.

Tencere Takımları: 304 kalite paslanmaz çelikten üretilen tencere takımları, dayanıklılığı ile uzun yıllar mutfaklardaki yerini koruyor.

Çatal, Kaşık ve Bıçak Setleri: 5 ayrı modelden oluşan bu setler, çiftlerin zevklerine göre seçim yapmalarına imkan sunuyor.

Hisar Monaco Çeyiz Seti: 194 parçadan oluşan bu set, 85 parça porselen yemek takımı, 89 parça çatal-kaşık-bıçak seti, 9 parça tencere seti, 4 parça çaydanlık ve demlik takımı, 6 lt düdüklü tencere ve ahşap kutu içeriyor.