Mutfak Keyfi
Posted in

BergHOFF’dan yepyeni ürünler ve alternatifler

Oktay Usta’nın uzun zamandır kullandığı ve tavsiye ettiği BergHOFF mutfak ürünleri ile hazırlanan mükemmel lezzette yemekler sofralarınızda…

Tarihi neredeyse insanlık kadar eski olan döküm özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken BergHOFF Neo Dökme Demir Tencere ve Tavalar ile sağlıklı ve lezzetli yemekler sofralarda yerini alıyor. Hem ocakta hem de fırında kullanılabilen Neo Dökme Demir Tencere ve Tavaların yüzeyindeki yüksek sıcaklık, etin pişer pişmez tavadan kolaylıkla ayrılmasını ve tavaya yapışmamasını sağlıyor. Isıyı çabuk emen ve homejen şekilde yayıp saklayan BergHOFF Neo Dökme Demir Tencere ve Tavalar yemeğin eşit şekilde ve lezzetini koruyarak pişmesini sağlıyor. Emaye kaplama olan tencere ve tavalar etlerin ve sebzelerin tadında, kokusunda hiç bir değişikliğe neden olmadan mükemmel pişiriyor. Oldukça hijyenik olan emaye kaplaması ile BergHOFF Neo Dökme Demir Tencere ve Tavalar kolay temizleniyor.

BergHOFF Bistro Bıçak Seti ile tasarım elinizin altında. Mutfaklar için tasarım harikası ürünler hazırlayan BergHOFF, Bistro Bıçak Seti ile mutfaklara keskin bir kolaylık getiriyor. Bistro Bıçak Seti, etten sebzeye, meyveden ekmeğe kadar her türlü kesim işleminde mutfaktaki en iyi yardımcınız. Bistro bıçak setinin, keskin ağzı, sapından bıçağına kadar tek bir parçadan oluşması ve yiyeceklerin kalıntılarının girebilecekleri girintiler olmaması nedeniyle mikrop barındırmaması en değerli özellikleri arasında yer alıyor. Ergonomik tasarımı, mükemmel kavrama özelliği ve dengesi ile size güvenli bir kullanım da sağlayan set ile tüm besinleri kesmek, doğramak ve soymak çok kolay olacak. Estetik tasarımı ile göz dolduran BergHOFF Bistro Bıçak Seti, 1’er adet şef bıçağı, ekmek bıçağı, çok amaçlı bıçak, kemik sıyırma bıçağı, santoku bıçağı, et bıçağı, soyma bıçağı ve bıçakları yerleştirebileceğiniz şık görünümlü ahşap bir blokdan oluşuyor.

Ödüllü tasarımları ile mutfaklara ”şıklık” ve ”ulaşılabilir lüks” kavramını getiren BergHOFF, mutfak severlere birçok alternatif sunuyor.

VIRGO döküm tencereler kırmızı, beyaz ve siyah renkleri ile hanımların öncelikli tercihi oluyor. Kendine özgü noktalı yüzeyi ile mutfaklarda mükemmel performans sağlayan tencereler, çizilmelere karşı oldukça dayanıklı. Fernoseramik kaplamadan oluşan yüzeyi, yanmaz-yapışmaz özelliğe sahip kaplaması ile tamamen sağlıklı ve çevre dostu olan VIRGO tencere serisi, hızlı ve eşit ısı dağılımıyla da enerji tasarrufu sağlıyor.

BergHOFF Orion Çırpma va Saklama kapları vakumlu kapakları ile yiyeceklerin ilk günkü tazeliğini uzun süre korurken, kaymaz tabanları ile bayanlara özellikle çırpma ve karıştırma işlemlerinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Parlak ve hijyenik çelik gövdesi ile estetik bir görünüme sahip olan Orion Çırpma va Saklama kapları yemek hazırlığında çırpma kabı olarak, vakumlu kapak özelliği ile de pişmiş veya pişmemiş gıdaların ilk günkü tazeliği ve aroması ile uzun süre korunmasında saklama kabı olarak mutfakseverlerin en önemli yardımcısı oluyor.

BergHOFF mutfak ürünlerini www.BergHOFF.com.tr web sitesinden inceleyebilirsiniz.