FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

We*

TomTom Sokak’a hakim, güzel bir köşe kapmış olan We*, international, café-cuisine konseptinde, sandviçleri, leziz salataları, hamburgerleri, makarnaları, ana yemekleri, ev yapımı tatlıları ve iddialı kokteylleri ile haftanın 7 günü servis vermektedir.

We* ahşap iç mimarisi ve soul, jazz, funk, disco, acid jazz, trip hop gibi groovy müzikleri, Cuma ve Cumartesi ise live DJ setleri ile samimi, sıcak ve modern bir ortam sunmaktadır.

Birisi açık teras katı olmak üzere, toplam üç kattan oluşan We* nin, alt katı sokağa açılan bir bar, orta katı DJ kabini ve etrafını çevreleyen oturma alanlarıyla eğlenceye yeni bir boyut getirmek üzerine planlanmıştır. We* farklı katlarıyla özel davet ve partiler için de oldukça cazip bir mekan.

We* enerjik müziği, sıcak ve şık ortamı ve lezzetli aperatifleri ile bu yılın en hip buluşma noktalarından biri olmaya aday.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!