FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

The North Shield

Keyifli bir bar ve pub ortamı arayanlar için Türkiye’de bir klasik haline gelen The North Shield Pub‘lar birçok şubesiyle hizmet veriyor. Adını İngiltere’deki Newcastle Limanı’nın yanındaki küçük bir kasabadan alan pub, 40’ın üzerindeki viski çeşidiyle bir rekora imza atarken, Ale tipi koyu renkli biraları da Türkiyeye tanıtan ve sevdiren işletme olmuştur.

Tüm The North Shield Pub‘lar, haftanın 7 günü açık olup istenildiği takdirde uygun fiyatli fix mönü alternatifleri sunup, kokteyl için gruplar alabiliyor. Lig maçlarını veya önemli diğer spor karşılaşmalarını plazma TV’den izleyebilirsiniz.

Dünya mutfağının lezzetlerinden oluşan yemeklerin tadına bakarken buz gibi biranızı yudumlayabilir veya kışın şömine karşısında viski veya konyağınızın tadına varabilirsiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!