FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Sini Börek

Sini Börek ailesi olarak gıda sektörüne şekercilik ile başlamış, 1955 senesinde Manisa’da Manolya Pastanesi adı ile pastacılık sektörüne girmiş, yörenin en aranılan işletmesi olmuş, Manisa ve çevresinde ürünleri ile isim yapmıştır. Halen Manisa’da mevcut bir çarşı ve park bu işletmenin adı ile anılmaktadır.

İstanbul’un çeşitli semtlerinde 1997 senesine kadar pastane işletmeciliği olarak hizmet veren firmamız bu tarihten itibaren börek ve baklava imalatında ihtisaslaşarak Sini Ev Böreği ve Baklava markasını yaratmıştır. Başladığı günden beri sürekli gelişen Sini Ev Böreği ve Baklava İstanbul Göztepe’deki merkez üretim tesisini yenilemiş, 2003 yılında Ankara, 2007 yılında İstanbul Sefaköy 2008 yılında ise Bursa üretim tesislerini hizmete açmıştır.

En kaliteli, en sağlıklı ve en temiz hammaddelerle, Anadolu’nun çeşitli yörelerinden gelen çalışkan kadınlarımızın becerilerini birleştiren firmamız ev hanımlarının kendi mutfakları gibi güvenebilecekleri titizlik, lezzet ve hijyen kuralları içinde üretim yapmayı ilke edinmiştir.

Tamamen katkısız ve taze ürünleriyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ön planda tutan Sini Ev Böreği ve Baklava hem profesyonel hem de ev müşterilerinin isteklerine yüksek kalite ve uygun fiyatla cevap vermektedir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!