Posted inGenel

She-Va

Beyoğlundan yıllardır eğlence hayatına yön veren balo turizm bünyesinde yer alan mekanımız dönem dönem farklı konseptlerini yansıtacak isimlerle hizmet vermiştir. Bünyesindeki değişimi müdavimlerinden gelen talepler doğrultusunda belirleyen balo turizm yeniliklerini SHE-VA ismiyle sizlere sunmaktadır.

Haftada 8000 kişinin ziyaret ettiği mekanımız her türlü organizasyonunuz için deneyimli kadrosu, yerli ve yabancı dj’lerin performanslarıyla sizleribekliyor.

Sokak oturma düzeni

Geçenyaz ayında gelen misafirlerimizin de bildiği gibi mekanımızın kapı önü bahçe havasında olup, rahatlığı armut minderlerle, keyfi frozen kokteylde müşterilerimize sunulmuştu. Cumartesi gecesini geçiren müşterilerimiz pazar günleri tabu, scrable, magic words, monopoly, risk gibi masa üstü oyunlarıyla geçirerek müdavimimiz olmuşlardı. Yeni sezonda yeni tasarlanan modelleriyle koltuklarımızı daha da seveceğinize inanıyoruz.

Cafe&Giriş Kat

Sokaktaki minder keyfinin yanısıra cafe ortamımızda. Etnik ve Chill-out müzikler eşliğinde ruhunuzu besleyen atmosferi alkolsüz de yaşamak isterseniz 20çeşitten fazla aromalı kahve ve doğal çaylarımızı tatma imkanınızın olduğu katımız.

Restaurant

Dünyanın her köşesinden yemekleri ve damak tadına uygun menüsüyle SHE-VA’nın kendine özgü kaliteli müzik tarzı ile vakit geçirebileceğiniz katımız. Mimarisinin özelliğine has tasarımı ile özel toplantılarınızı “gerçekten özel kılacak kat”.

Club&Disco

Elektronik müzik yerinde dinlenir. Mekanımız bu konuda asla taviz vermez. SHE-VA önceki dönemlerde olduğu gibi kaliteli ses sistemi uygun dekorasyonu ve ilkelerinden ödün vermeyen hizmetiyle elektronik müzik seven müşterilerini bekliyor.

Tarzı ne olursa olsun her insanın buluştuğu nokta DANS, dansın doruğa çıktığı tarzsa popüler müziktir. Disco katı popüler müziğin en iyilerini SHE-VA farkıyla sunuyor.

Teras Çadır&Teras ve Yıldızlar

Popüler müziğin efsane isimlerini ister gün batımını izlerken, ister yıldızların altında dans ederek dinleyebileceğiniz, bir ağızdan yükselen seslerle gökyüzünün inlediği kat.

SHOPPING BAG 0