FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Posted inGenel

Saklıkent

Posted inGenel

Saklıkent sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin de en büyük bar, gece kulübü ve konser mekanlarından biri. Zengin içki çeşitleri yanında, sahip olduğu ekipmanları ve ses sitemiyle Türkiye’nin en güçlü “canlı performans’” olanağına sahip mekanlardan biri olma özelliği taşıyan ve 2000 kişinin aynı anda eğlenebildiği bir eğlence mekanı olan Saklıkent, her ay düzenlemiş olduğu konser ve etkinliklerle Ankara eğlence hayatının en önemli isimlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

1995 yılında başkent büyük ölçüde ihtiyaç duyulan, müzik ve eğlencenin, kültür ve sanatın buluştuğu bir mekanla tanıştı: Saklıkent. İlginç dekoru ve faaliyetleri ile uzun süre medyada kendinden söz ettiren ve Başkent’in eğlence hayatında birçok ilkleri gerçekleştiren mekan, bir taraftan yerli ve yabancı yüzlerce sanatçıyı Ankaralılarla buluştururken, diğer taraftan ulusal ve uluslararası birçok festivale ev sahipliği yaptı.

Bugün yenilenmiş dekoru, ses-ışık sistemi, genç ve dinamik kadrosu ile Saklıkent, her türlü müzik etkinliklerinden başlayarak, kongre, seminer, toplantı gibi bir çok kurumsal etkinliğin gerçekleştirilebileceği komple bir faaliyet bölgesi olarak çalışmalarını aynı heyecan ve coşkuyla sürdürmektedir. Saklıkent, Ankara’nın ilk ve tek 2000 kişilik kapalı eğlence, kültür ve performans kompleksidir. Ankara’nın canlı, hareketli ve merkezi alanlarından biri olan Akay Caddesi’nin yeraltındaki devamı niteliğinde olması, Bakanlıklar, Tunalı Hilmi ve Esat Caddesi gibi metro ve otobüs ulaşım hatlarına yakınlığı, otopark sorununun bulunmaması (24 saat açık Kocatepe Otoparkı) da Saklıkent’ in ayrıcalıkları arasında yer alıyor.