FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Old English Pub

1996 yılında Bağdat Caddesinin en merkezi yerinde faaliyete geçen OLD ENGLISH PUB, ilk günkü heyecanını günümüze kadar taşımayı başaran ender işletmelerden biridir. Yenilenen bol seçenekli menüsü içerisine kahvaltı menüsünü de dahil ederek her türlü damak tadına hitap etmeyi amaçlayan restaurantımız; tüm hafta hergün 10.00 – 02.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bulunduğu konum itibari ile Bağdat Caddesine hakim bir görüntü sergileyen, kendinizi rahat hissedebileceğiniz ve bu esnada jazz, rock, rock’n roll, blues ve american country şarkılardan oluşan müziklerimizi dinlerken güler yüzlü personeli ile en kaliteli hizmeti vermenin gururunu taşımaktayız.

Biranızı veya özel olarak hazırlanmış kokteyllerimizden yudumlarken, Digitürk ve D-Smart yayınlarının dışında İngiltere Premier Ligi maçlarını da seyredebilirsiniz. Rahat koltuklarının bulunduğu iç mekanının yanı sıra Bağdat Caddesine hakim olan balkon kısmında sigara içilen bölümümüz mevcuttur. Siz misafirlerimize wi-fi hizmetide sunan mekanımızda size kalan sadece bu eşsiz mekanın tadını çıkarmaktır…

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!