FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Posted inGenel

Biber Bar Nişantaşı

Posted inGenel

İstanbul gece yaşamı ve eğlence dünyasının en ünlü ve başarılı işletmecilerinden Emre Ergani‘nin ilk göz ağrısı Biber Bar, yıllar sonra tekrar aynı adreste…Figen Doğusoy ve Emre Ergani ortaklığının yeni adresi Biber Bar, 20 Ekim 2009`da açıldı.

Nişantaşı`nın müdavim mekanlarından Biber Bar, Abdi İpekçi caddesinin tüm ışıltısını ve renkliliğini içeri taşırken, aynı zamanda atmosferi ve dekoru ile kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiriyor.

Müzik koordinatörlüğünü Suat Ateşdağlı`nın yaptığı Biber Bar, chillout ve downtempo müzikler eşliğinde size kafanızı boşaltma ve rahatlama şansı veriyor. Akşamüstü keyifle sohbet edip içkinizi yudumlarken, Kenan Bayram’ın sunumlarıyla baştan çıkaran tapasların tadına bakabilirsiniz. Biber Bar‘da tapas menüsünün haricinde, İstanbul’un ilk sushi barlarından Ninja Sushi’nin menüsü de alternatif olarak yer alıyor.

Biber Bar, eve gitmemeniz için size birçok bahane sunuyor. İş sonrası içki… Yemek öncesi ufak bir aperatif… Bizimkiler de Biber`deymiş… Hadi Buluşalım!

Comments are closed.