FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Beyoğlu Hayal Kahvesi

1992 yılından beri İstanbul gece hayatına yön veren mekanlardan biri olan Beyoğlu Hayal Kahvesi‘nde haftanın her günü çeşitli grupların canlı performanslarını izleyebilirsiniz. Mekan 17:00 – 04:00 arası açık.

Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde her Pazartesi Cingi, her Salı Deep, her Çarşamba Özge Fışkın, her Perşembe Nefes, her Cuma Mirkelam, her Cumartesi Soul Stuff ve her Pazar Galactica 00.30’da sahne alıyor.

Ayrıca sezon boyunca çeşitli gecelerde 21:30’da Ayşe Tütüncü, Quartet Muartet, Sibel Köse Band, Passiflora gibi caz gruplarının yanında Yeni Türkü ve Bulutsuzluk Özlemi gibi efsane grupların ve Cem Adrian, Nem, Redd, Hale Caneroğlu, Sertab Erener, Zeynep Casalini gibi isimlerin verdigi konserler yurtdısından gelen çeşitli gruplarla, Beyoğlu Hayal Kahvesi’nin mevcut programını daha da zenginleştirecek

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!